Outpro

Oprogramowanie dedykowane

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie tworzenia zaawansowanych systemów bazodanowych, oferujemy Państwu tworzenie oprogramowania na indywidualne zamówienie!

Posiadamy doświadczenie zarówno w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych, jak i w specyficznych dla danej działalności gospodarczej wielostanowiskowych aplikacji biznesowych.

Zaletą oferowanych systemów dedykowanych jest właściwa funkcjonalność, skalowalność, elastyczność, oraz bezpieczeństwo dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu ma on gwarancję, że rozwiązanie, które zamawia odpowiada dokładnie jego specyficznym potrzebom oraz optymalnie wpasowuje się w profil jego firmy, oszczędzając zarówno czas i jak pieniądz.
W naszym zespole poza programistami, analitykami czy wdrożeniowcami, zatrudniamy również specjalistów z takich dziedzin jak np. finanse, księgowość czy logistyka.

Współpracujemy z dużymi, wymagającymi Klientami, dla których realizujemy złożone projekty informatyczne. Jeżeli potrzebujecie Państwo dedykowanego systemu dla swojej firmy, serdecznie
zapraszamy do kontaktu »

Co oferujemy w ramach oprogramowania dedykowanego dla przedsiębiorstw?

Na cykl tworzonego przez nas oprogramowania składają się następujące etapy realizacji: