Outpro

O firmie

Firma Outpro powstała w 2006 roku w Szczecinie. Od początku działalność naszej firmy Outsourcing skupiona była wokół branży IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług i opieki IT oraz zespołowi wysoko wykwalifikowanych pracowników zapewniamy Państwu outsourcing informatyczny na najwyższym poziomie.

Nasz główny cel to kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Zapewniamy naszym klientom pewność i swobodę funkcjonowania poprzez wdrażanie sprawdzonych produktów i usług dla firm. Nasi pracownicy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, której umiejętności potwierdzają certyfikaty liderów branży IT (Microsoft, Novell, Cisco, Comarch). Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących na rynku producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Chcemy żeby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mieli świadomość, że mogą się do nas zwrócić w każdej sprawie.

Dlatego zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Poprzez systematyczne zadania polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Twojego przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości prowadzonej działalności. Poprzez Outsourcing dajemy Twej firmie więcej swobody i pewności w działaniu.

Jak działamy?

Konsultant serwisowy czeka na zgłoszenie. Wykonujesz telefon, wysyłasz maila lub korzystasz z internetowego systemu zgłaszania awarii.

Opiekun serwisowy przystępuje do usunięcia awarii. Jeżeli awaria jest na tyle poważna, że nie można jej usunąć zdalnie, serwisant udaje się na miejsce i wykonuje niezbędne czynności. Obsługa informatyczna to ubezpieczenie ciągłości pracy Twojej firmy.

Co nas wyróżnia?

Outsorcing IT to pewne i solidne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, od najmniejszych do największych. Obsługa informatyczna w naszym wykonaniu jest kompleksowa, nie zostawiamy naszych Klientów na lodzie. Nasz serwis komputerowy, mający miejsce zarówno w Państwa firmie, oraz kiedy zachodzi taka konieczność w OutPro, pozwala utrzymać Państwa sprzęt komputerowy sprawny. Oferujemy Państwu najnowsze i zarazem sprawdzone oprogramowanie dedykowane dla firm, jak i szereg usług mających na celu zapewnienić bezpieczeństwo danych, szybkość i niezawodność.

Firma to ludzie

Nasza kadra to zespół starannie dobranych profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie, poświadczoną licznymi certyfikatami. Kompetencje naszych pracowników potwierdzają tytuły: Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified System Administrator, Novell.

Bezpośrednie dane kontaktowe

Adres firmy
ul. Kapitańska 2, 71-602 Szczecin
NIP: 852-249-79-89
Konto bankowe: PKO BP S.A.
04 1020 4795 0000 9202 0137 4818

Biuro
tel.: 91 433 44 95
e-mail: info@outpro.pl

Dział sprzedaży
Marcin Andrzejewski
tel.: 515 298 500
e-mail: handlowy@outpro.pl

Dział informatyczny
Tomasz Jańczuk
tel.: 501 195 915
tel. alarmowy: 512 444 868 (tylko dla klientów)
e-mail: informatyczny@outpro.pl

Dział Usług Internetowych
(strony www, pozycjonowanie, AdWords)
Adam Andrzejewski
tel.: 91 434 15 17
e-mail: a.andrzejewski@outpro.pl