Outpro

Oprogramowanie CDN Optima

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzim, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Comarch Optima

Budowa modułowa

Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPTIMA można rozbudowywać o kolejne elementy. Pozwala to na zachowanie elastyczności, jednej z wielu zalet OutSourcing IT.

Wynajem programu przez internet

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez internet za pośrednictwem platformy ASP - CDN Online. (www.comarch.pl/cdnonline). Wybór CDN Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

Takim rozwiązaniem jest CDN OPTIMA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta. CDN OPTIMA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet i kodów kreskowych oraz panele dotykowe.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPTIMA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi CDN ASYSTA.

Technologia

Program CDN OPTIMA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych.

CDN OPTIMA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2008 oraz z systemem operacyjnym Microsoft Windows 7.

SQL Server, Windows 7